Inwestycje | Castello - CASTELLO

Przejdź do treści
NOWA INWESTYCJA
Niepołomice - Boryczów, ul. Podoficerska

KAMERALNE POŁOŻENIE
W SĄSIEDZTWIE
PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJWYSOKIE
STANDARDY
WYKOŃCZENIAMIESZKANIA PARTEROWE
Z PRZYNALEŻNYMI
OGRÓDKAMIMIESZKANIA
DWUPOZIOMOWE
Z PODDASZAMI
Wielu z nas marzy o zamieszkaniu wśród zieleni, w spokojnym otoczeniu i kontakcie z przyrodą. Równocześnie oczekujemy dogodnej lokalizacji, dobrego skomunikowania z centrum i obecności niezbędnej infrastruktury. Nasza pierwsza inwestycja Giardino Verde może spełnić te oczekiwania. Położona jest w bliskości Puszczy Niepołomickiej, znanej z urokliwych zakątków oraz licznych tras spacerowych i rowerowych. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracja, plac zabaw oraz żłobek i przedszkole. 20-minutowy spacer pozwala dotrzeć do centrum Niepołomic, które oferują bogatą infrastrukturę handlową, usługową i gastronomiczną, dogodne połączenia komunikacyjne, a także dostęp do rozrywki i atrakcji kulturalnych. Nie bez powodu miasto i gmina Niepołomice wielokrotnie były doceniane i wybierane jako najlepsze miejsce do życia w Małopolsce.
LOKALIZACJA I OTOCZENIE INWESTYCJI
Inwestycja Giardino Verde wyróżnia się niebanalną estetyką i kameralną wielkością, dzięki czemu harmonijnie wkomponowuje się w otoczenie. Budowę realizujemy z użyciem wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych, dbając o ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Standard budynku podkreślają unikalne elewacje z ręcznie wytwarzanej mineralnej płytki klinkierowej o strukturze cegły, wykonane w technologii Elastolith. Mieszkania wyposażone są w energooszczędną aluminiową stolarkę okienną, oraz przesuwne drzwi tarasowe i balkonowe typu HS "lift-and-slide". Lokale ulokowane na parterze mają dostęp do indywidualnych ogródków, a do lokali na piętrze przynależą poddasza do indywidualnego zagospodarowania. W budynku zastosowano nowoczesną wentylację mechaniczną - technologia rekuperacji zapewnia stałą wymianę i czystość powietrza oraz oszczędność energii dzięki odzyskiwaniu ciepła.
STANDARDY REALIZACJI:

• elewacja zewnętrzna wykończona szlachetnym tynkiem dekoracyjnym w loggiach balkonowych oraz płytką Elastolith Sevilla
balkony wykończone płytkami betonowymi układanymi na podkładkach
drzwi wejściowe do mieszkań Gerda o klasie odporności na włamanie RC2
przynależne miejsce parkingowe do każdego z mieszkań
ślusarka aluminiową na profilach Aluprof oraz duże okna tarasowe (na parterze) i balkonowe (piętro) przesuwne, typu HS
rekuperacja mechaniczna w każdym z mieszkań
ogrzewanie podłogowe wraz z możliwością zdalnego regulowania w każdym z pokoi i w łazience
jednofunkcyjny kocioł gazowy oraz podgrzewacz zbiornikowy ciepłej wody użytkowej o pojemności 200l
doprowadzone wszelkie media do części nieużytkowej poddasza mieszkania na piętrze, umożliwiające jego indywidualne zagospodarowanie (woda, instalacja c.o., prąd, wentylacja mechaniczna)
GALERIA WIZUALIZACJI
Kliknij na miniaturkę aby zobaczyć grafikę w dużym rozmiarze.
Przywiązujemy wyjątkową wagę do jakości wykończenia i detali, w przekonaniu, że to one wpływają na komfort i wygodę użytkowania mieszkania, tworząc prawdziwy klimat rodzinnego domu. Dlatego - dla inspiracji przyszłych mieszkańców inwestycji Giardino Verde - przedstawiamy poglądową galerię aranżacji wnętrz na przykładzie dwóch mieszkań: parterowego i położonego na piętrze.

Zapraszamy od obejrzenia wizualizacji opracowanych przez studio KONZEPT Architekci | Paweł Rusak.Kliknij na miniaturkę aby zobaczyć grafikę w większej rozdzielczości.

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty związanej z zakupem mieszkania - pokazują jedynie możliwości i propozycje indywidualnej aranżacji wnętrz.
ROZKŁAD I RZUTY MIESZKAŃ
Kliknij na miniaturkę aby zobaczyć kartę mieszkania.


MIESZKANIE
1
PARTER
MIESZKANIE
2
PIĘTRO + PODDASZE
MIESZKANIE
3
PARTER
MIESZKANIE
4
PIĘTRO + PODDASZE
MIESZKANIE
5
PARTER
MIESZKANIE
6
PIĘTRO + PODDASZE
MIESZKANIE
7
PARTER
MIESZKANIE
8
PIĘTRO + PODDASZE
CASTELLO Sp. z o.o.
ul. 3 Maja 7A/4 | 32-005 Niepołomice
NIP: 6832112557 | REGON: 387668784
www.castello.pl
Wróć do spisu treści